Dlaczego

Nasze usługi są płatne. Mimo naszej miłości do zwierząt i chęci pomocy w sytuacjach gdy państwo  tego potrzebują,  to jednak jest nasz sposób na to by i nasze pociechy miały co jeść.

 

 

 

Cennik usług

Jednorazowa wizyta domowa w celu nakarmienia / napojenia / podarowania odrobiny miłości dla waszego pupila = 30 zł

Taka wizyta dotyczy również kontroli tego co tam nasz ulubieniec zmajstrował podczas naszej nieobecności, usunięcie jak i udokumentowanie hipotetycznych szkód, które w jakiś sposób mogłby mu zagrażać jest oczywiście gwarantowane i nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. Jego bezpieczeństwo jest dla nas równie ważne co dla państwa. 

 

( ilość zwierząt w jednym domostwie niema tutaj znaczenia, znajdziemy czas dla wszystkich ) 

 

 

Kompleksowa wizyta, które wymaga nie tylko doraźnej kontroli ale poświęcenia znacznej ilości czasu by państwo mogło czuć się komfortowo zostawiając go pod naszą opieką jest wyceniana indywidualnie.

 

Z reguły w takich przypadkach przyjmujemy prostą zasadę 1h naszego czasu = 50 zł*

 

W przypadku chęci pozostawienia pupila pod naszą opieką 24/7 opłata podlega szczegółowej wycenie i jest możliwa dopiero po zapoznaniu się z indywidualnymi państwa potrzebami.

 

Stali klienci oraz długoterminowe zobowiązania gwarantują możliwość negocjacji cen a także dodatkowych zniżek czy dodatkowych nie płatnych usług.

 

 

Ceny usług mogą się wachać w przypadku indywidualnych zleceń, takie usługi jak sprzątanie czy interakcja na zasadzie intensywnej zabawy ze zwierzakiem jest uzależniona od czasu poświęconego danej aktywności.

Sprzątanie po kocie który postawnowił wynieść co nie co ze swojej kuwety to nie to samo co umycie 500l akwarium po żarłacznch piraniach ( NIE OCENIAMY biggrin)

 

 

*W ekstremalnych przypadkach, gdy dotarcie do państwa miejsca zamieszkania jest wyjątkowo problematyczne czas dojazdu jest również brany pod uwage przy wycenie usługi )

Rozliczenie :

Opłaty za usługę dokonują państwo w momencie rozpoczęcia zlecenia, wszystkie negocjacje i rozmowy poprzedzające rozpoczęcie naszej współpracy są wliczone już w koszt naszej usługi.

 

Gwarantujemy zwrot jakichkolwiek kosztów z państwa strony w sytuacji w której nie wywiązalibyśmy się z naszych ustaleń w 100%.

 

Możliwość opłaty w formie przelewu bankowego, lub płatności gotówką.